Movies
Ratings
622- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
GreenhouseRated ★ 5.0
Holy SpiderRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5