Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5