Series
Ratings
24
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5