Series
Ratings
114
The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5- The Women of Our HomeRated ★ 3.0
- Happy WomanRated ★ 4.0
- Land of RainRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
- FamilyRated ★ 4.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 4.0