Series
Ratings
81
SignalRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5