Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0