Movies
Ratings
849
IncendiesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5