Series
Ratings
194
Skam France Season 2Rated ★ 4.0- Skam France Season 6Rated ★ 3.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
UnbelievableRated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Hello DraculaRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The Last CzarsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.5