Movies
Ratings
140
ChicagoRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
HancockRated ★ 4.0