Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
A Brand New LifeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
OculusRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
House at the End of the StreetRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0