Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5