Movies
Ratings
219
Cruel IntentionsRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0