Movies
Ratings
49
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0