Series
Ratings
46
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
To. JennyRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Cravings Season 2Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
StartupRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0