Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0