Series
Ratings
100
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
VRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5