Titles you rated
The Family GameRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.5- Stand up!!Rated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0