Titles you rated
Ong Bak 2Rated ★ 1.5
HoneyRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5