Titles you rated
MaudieRated ★ 5.0
CodaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0