Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0