Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The AnimatrixRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0