Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0