Series
Ratings
29
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0