Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
The Brothers GrimmRated ★ 2.5
The Fisher KingRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5