Movies
Ratings
162
Premium RushRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0