Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 2.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 2.5
DeparturesRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
BrazilRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
TidelandRated ★ 3.0
DelicatessenRated ★ 3.5