Movies
Ratings
426
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 0.5
Peter PanRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5