Series
Ratings
16
Slam DunkRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5