Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
My Shy BossRated ★ 4.0