Titles you rated
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 0.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 2.5
- KARASRated ★ 4.0
The Disappearance of Nagato Yuki-chanRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0