Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0