Movies
Ratings
23
TransformersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0