Movies
Ratings
30
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0