Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0