Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5