Titles you rated
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0