Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0