Titles you rated
- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
French KissRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0