Series
Ratings
65
Two WeeksRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 1.5