Titles you rated
CollateralRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
OseamRated ★ 5.0
DumboRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
LawlessRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.0
True GritRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 3.0