Movies
Ratings
344
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TeslaRated ★ 0.5
RunRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
How It EndsRated ★ 4.0
MuteRated ★ 0.5