Series
Ratings
18
High KickRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 2.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5