Movies
Ratings
93
A Melody to RememberRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
ThorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0