Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Laplace's WitchRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5