Movies
Ratings
273
WhiplashRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5