Titles you rated
Devilish JoyRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 3.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5