Movies
Ratings
23
The Lion KingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
August RushRated ★ 0.5
WantedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
TakenRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0