Titles you rated
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5