Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Troublesome StarRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5