Movies
Ratings
22
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5